O nás

NajdiEdu je unikátní neziskový portál, který přehledně a transparentně prezentuje informace o vzdělávání

Vytvořili jej sami rodiče, jimž scházely informace pro výběr vhodné školy pro jejich děti. Období distanční výuky zase ukázalo na nepřehlednost výukových zdrojů v online světě.

Odpovídáme na skutečné otázky rodičů při hledání vhodné školy, která bude odpovídat potřebám a preferencím jejich dětí.

Spojili jsme z mnoha zdrojů cenné informace o školách, jejich zaměření, lokalitě a dalších parametrech a vytvořili unikátní vyhledávací a filtrovací nástroj. Díky němu si může každý rodič, ale i samotný mladý zájemce o další vzdělávání vybírat školu přesně podle kritérií, která jsou právě pro ně důležitá a která odpovídají tomu, jak chtějí dále směřovat vzdělávání své či svých dětí.

Pomáháme rodičům, učitelům i dětem se zorientovat v široké nabídce online výukových zdrojů

Provozujeme nejkomplexnější databázi online výuky pro základní a střední školy, v níž umožňujeme nalézt přesně zacílené výukové nástroje pro konkrétní předměty i ročníky. Učitelům dáváme k dispozici chytré filtry pro výběr podpůrných materiálů pro studium a nejmenší žáky necháváme procházet online výukové nástroje v přívětivé obrázkové podobě.

Ač jsme neziskový projekt, dobře víme, kam míříme a kolik práce je ještě před námi

Díky tomu, že za NajdiEdu stojí lidé, kteří jsou sami rodiči, jimž záleží na vzdělání a budoucím uplatnění jejich dětí, má celý projekt jasnou vizi a směr. Manažerská a organizační zkušenost z velkých firem jim poskytuje dostatek odhodlání, píle a znalostí k tomu, aby NajdiEdu dále úspěšně rozvíjeli.

Menu