Kdo za NajdiEdu stojí aneb jak to všechno vzniklo

folder_openNezařazené

K vytvoření neziskového projektu NajdiEdu vedly nejen osobní zkušenosti, ale též povahové vlastnosti zakladatelky Terezy Ondrouškové. Tato dáma má totiž neustálou potřebu něco objevovat a učit se. Špatná zkušenost s výběrem střední školy pro dceru ji k činům už jen nakopla. Na jaře 2020 byl projekt ještě v plenkách. A máma dvou puberťaček se pustila do péče o třetí „dítě“.

A pak už jen přicházel nápad za nápadem

Hlavní myšlenkou v hlavě Terezy bylo vytvořit projekt na základě sběru a zpracování informací o školách a digitální výuce, které následně publikujeme na jedno místo. Jsou tak dostupné napříč potřebám vzdělávaných i vzdělávajících. Celý systém tedy nestaví na recenzích, které často plynou z momentálních pocitů, ale z dat. Každý rodič a dítě se tak nemusí nechat ovlivnit názorem druhých, ale najít své vlastní priority. Ať už se to týče dostupnosti školy z místa bydliště, preferovaného způsobu výuky nebo třeba specifické potřeby z jídelníčku.  

Přečtěte si celý příběh očima Terezy na webu ŽijÚspěšně. Trochu jsme ji vyzpovídaly, takže nám řekla i o tom, co dělá, čemu se věnuje a jak do toho celý projekt NajdiEdu zapadá.

PŘEČÍST PŘÍBĚH

Related Posts

Menu